shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 85+ )
Otras preguntas
tastes bitter acid or base
how were world war 1 and world war 2 similiar
The French biggest rival for America empire was A Britain B natives C colonist
He manager of a supermarket found that 72% of the shoppers who taste a free sample of a food item will buy the item. What is the expected number of shoppers tha
Which landforms are most likely to have coal, oil, and gas deposits
Melting snow ponds and water found in rolls are examples of
What is the purpose of President Woodrow Wilson’s speech "War Message to Congress"? to compare the current war to other wars that were fought against Germany to
Which term is used when sugar is dissolved in water? a: covalent b: homogeneous c: amphibigeneous d: heterogeneous
How many fl oz are in 6.5 c
Bethany has 43 apples.write a subtraction story about the apples that would require regrouping.